حکم اعدام 12 نفر در شیراز اجرا شد

حکم اعدام 12 نفر به جرم آدم ربایی، تجاوز به عنف، قتل، سرقت مسلحانه و قاچاق مواد مخدر سحرگاه امروز یکشنبه در شیراز اجرا شد.از این افراد هفت نفر قاچاقچی مواد مخدر در زندان شیراز و پنج نفر نیز در ملاء عام اعدام شدند.جرائم پنج نفر دیگر نیز آدم ربایی، تجاوز به عنف، قتل، سرقت مسلحانه و… بوده است.

بر این اساس «ر-ح» یکی از این پنج نفر بود که در ملاء عام در شیراز اعدام شد. این فرد جرائمی نظیر آدم ربایی و قتل کودک 11 ساله به انگیزه اخاذی، آدم ربایی کودک هشت سال به انگیزه اخاذی، آدم ربایی نافرجام کودک 12 ساله با انگیزه اخاذی، دو فقره سرقت مسلحانه خودرو و قتل راننده، دو فقره سرقت به عنف از شهروندان شیراز(بانوان)، حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز طی سالهای 89 و 90 مرتکب شده بود.

«م-ت» و «ر-د» نیز دو نفر دیگر بودند که امروز در شیراز و در ملاء عام اعدام شدند. جرائم این افراد تجاوز به عنف و شش فقره آدم ربایی بوده که شیوه آنها نیز آدم ربایی و تجاوز به عنف در پوشش خودروی مسافرکش شخصی و انتقال قربانیان به خارج از شهر و ارتکاب جرم بوده است.»الف -ح» و «ع- ه» نیز دو نفر دیگر بودند که امروز در ملاء عام اعدام شدند.

جرائم ارتکابی این افراد نیز شامل سرقت مسلحانه از بانک تجارت شعبه قدوسی شیراز در سال 87، سرقت مسلحانه از بانک سپه شعبه مطهری شیراز در سال 88، سرقت مسلحانه از بانک صادرات شعبه رجایی شیراز در سال 89، سرقت مسلحانه از بانک مسکن شعبه قصردشت شیراز در سال89، تیراندازی منجر به جرح در سال 87، سه فقره سرقت مسحلانه خودرو طی سالهای 87 و 89 بوده است.سوابق محکومین نیز ردیف اول دارای شش فقره سابقه سرقت مسلحانه و عادی و ردیف دوم دارای 10 فقره سابقه سرقت مسلحانه و عادی بوده است.

خبر گزاری مهر

Advertisements

درباره مازیار بذرافکن
. شهریار ایازی . مازیار بذرافکن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: