حمله استاندار اردبیل به هاشمی رفسنجانی!

پایگاه خبری شبکه ایران که تحت مسئوولیت موسسه ایران است، سخنان تند استاندار اردبیل علیه هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را در صدر اخبار خود قرار داد.
سید حسین صابری استاندار اردبیل به خبرنگار شبکه ایران گفت: از روزهای اولی که شخص احمدی نژاد در صحنه انتخابات حاضر شد، عده ای احساس خطر کردند و از این حضور استقبال نکردند، پس از انتخاب ایشان هم این جماعت اتفاق هایی مثل بالا رفتن سطح انتظارات و توقع مردم از نظام و دولت را به عنوان انتقاد نسبت به آقای احمدی نژاد مطرح کردند!
صابری گفت: در حالیکه در کشورمان شاهد مرمسالاری دینی و حضور مردم در رکاب رهبری هستیم، عده ای از جمله آقای هاشمی تصور می کنند می توانند با حرکت های نادرست خود چاله هایی را در مسیر انقلاب ایجاد کنند.
وی تصریح کرد: برخی درفتنه 88 جزو ساکتین فتنه بودند و موضع شفافی اتخاذ نکردند و حتی سکوت بعضی از آنان به عنوان حمایت و تایید اتفاقات صورت گرفته قلمداد می شد که از این افراد انتظار می رفت حداقل پس از ماجرای عاشورای 88 موضعی شفاف اخذ کنند.
صابری در پایان به همایش های تبلیغاتی یکی از کاندیدهای انتخابات اشاره کرد و افزود نمونه هایی از نگاه منفی آقای هاشمی به دولت، آشکارا در این همایش ها از سوی فرزندان ایشان مطرح شد که نمود آن پس از انتخابات و رویدادهای پس از آن بیشتر هم شد.

Advertisements

درباره مازیار بذرافکن
. شهریار ایازی . مازیار بذرافکن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: