ادعای الله کرم درباره ماجرای سفارت انگلیس:‌دستور احمدی نژاد برای تخلیه سفارت

حسین الله کرم عضو سرشناس گروه انصار حزب الله  در روزنامه انگلیسی زبان «تهران تایمز» نوشت: دانشجویان با دستور رئیس جمهور از سفارت انگلیس خارج شدند.
به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، وی در مورد ماجرای «تسخیر سفارت انگلیس» نوشته است: تظاهرات دانشجویان در مقابل سفارت انگلیس در تهران منجر به روشن شدن ماهیت دخالت این کشور در ایران شد.
الله کرم افزود: در داخل سفارت، دانشجویان عصبانی، عکسی از رضاخان را پیدا کردند که با حمایت انگلیس و امریکا در سال 1921 کودتا کرد.


عضو شاخص انصار حزب الله اضافه کرد: این عکس نشان می دهد که انگلیس هنوز به نقش تاریخی اش در ایران و اینکه چگونه زندگی سیاسی میلیون ها ایران را نابود کردند افتخار می کند.
وی با اشاره به «تظاهرات مقابل سفارت انگلیس» نوشته است: این تظاهرات نشان داد که دانشجویان هنوز هم به اصول انقلاب پایبند هستند.
الله کرم، اظهارات انگلیسی ها مبنی بر سازماندهی این تظاهرات توسط دولت را ادعایی بی اساس خواند و اضافه کرد:محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران سرانجام به دانشجویان گفت که سفارتخانه را ترک کنند و دانشجویان هم دستور او را اطاعت کردند.
وی که مدتی است در دانشگاه تهران مشغول به تدریس است، نوشت: این نشان دهنده ی محبوبیت احمدی نژاد در بین دانشجویان است و محبوبیت وی به دلیل اطاعت او از رهبر انقلاب ایت الله خامنه ای است.

منبع: تیتر

Advertisements

درباره مازیار بذرافکن
. شهریار ایازی . مازیار بذرافکن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: