پرداخت یارانه نقدی از ماه آینده متوقف می شود

مسئولان دولتی در ایران اعلام کردند که یارانه های نقدی خانواده ها، امشب به حساب آنها واریز خواهد شد؛ این در حالی است که دوشنبه و سه شنبه بانک ها در ایران تعطیل هستند و بدین ترتیب عملاً بسیاری از افراد نخواهند توانست این یارانه ها را برداشت کنند.

یارانه های نقدی به صورت معمول هر ماه در روز دهم تا دوازدهم به حساب ها واریز می شد، ولی پس از آنکه دیروز این مبلغ در حساب مردم ریخته نشد، شایعاتی در ایران به گوش رسید مبنی بر اینکه دولت قصد دارد پرداخت یارانه نقدی را متوقف کند.

همزمان، تارنمای «خبر آنلاین»، نزدیک به علی لاریجانی، رییس مجلس پیش بینی کرد که دولت ناچار شود در سه ماهه پایانی سال جاری خورشیدی، پرداخت یارانه های نقدی به مردم را متوقف کند.

بر اساس نوشته «خبر آنلاین»، دولت احمدی نژاد در سال جاری و در 9 ماه گذشته از این سال هزاران میلیارد تومان در زمینه پرداخت نقدی یارانه ها کسری بودجه آورده است و از منابع دیگری برای پرداخت این یارانه ها استفاده کرده است، ولی حال نمایندگان قصد دارند جلوی این روند را بگیرند و بدین ترتیب دولت چاره ای نخواهد داشت به جز آنکه در سه ماه آینده، پرداخت یارانه نقدی را متوقف کند.

Advertisements

درباره مازیار بذرافکن
. شهریار ایازی . مازیار بذرافکن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: