انتقال یک فعال سیاسی از بازداشتگاه اطلاعات سنندج به زندان مریوان

بنابر گزارش دریافتی، محمد حسین رضایی که بهار امسال توسط اطلاعات سپاه دستگیر شده بود و مدت زیادی را در بازداشتگاه اطلاعات سنندج بسر برده بود به زندان مریوان منتقل شد.

محمد حسین رضایی معروف به خسرو فعال سیاسی که اواخر بهار امسال در مابین روستاهای چشمیر و بوریر شهرستان سروآباد هدف اثابت گلوله نیروهای اطلاعات سپاه قرار گرفت و در حالی که زخمی شده بود به بازداشتگاه اطلاعات سنندج منتقل شد و بعد از شکنجه های فراوان مدتی پیش به زندان مریوان منتقل شده است.

در این رابطه برادر نامبرده شورش رضایی به ستاد مرکزی کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی گفت که برادرم مدتی را در بازداشتگاهای اطلاعات کامیاران و سنندج بوده و مدتی پیش به زندان مریوان منتقل شده و قرار بر این است که دوباره به اطلاعات شهر کامیاران منتقل شود.

گفتنی است که محمد حسین رضایی ( خسرو) متولد 1361 ش فرزند مجمد رضایی ، اهل شهرستان دیواندره که اواخر بهار امسال در حالی که از یکی از احزاب کرد مخالف رژیم ترک صفوف کرده بود و قصد برگشتن به ایران را داشت در مابین روستاهای چشمیر و بوریر شهرستان سروآباد هدف گلوله نیروهای اطلاعات سپاه قرار گرفت و در حالی که زخمی بود به اداره اطلاعات سنندج منتقل شد.

منبع پارس دیلی نیوز

Advertisements

درباره مازیار بذرافکن
. شهریار ایازی . مازیار بذرافکن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: