فاطمه رجبی:این حکومت بنام تشیع بنا شده و فقط به امام زمان پاسخگو است!

«فاطمه رجبی» نویسنده کتاب «احمدی‌نژاد؛ معجزه هزاره سوم» که همواره با اظهارنظرهای عجیب  خود توجه همگان را به خود جلب می‌کند،  در هجدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها، در گفت‌گویی با مسئول غرفه شیعه انلاین گفت:

حکومت دینی هنگامی که برای تشیع مطرح می‌شود، قطعاً باید همه دستگاه‌ها و قوا بطور یک دست در راستای ایجاد حکومت دینی گام بردارند. شما اگر به تمام جملات حضرت امام‌ نگاه کنید می‌بینید که ایشان اصلا نمی‌گویند این کشور مال مردم است بلکه می‌فرمایند «کشور امام زمان و «متعلق به امام عصر است. امام در زمان خودشان همواره به مسئولین توصیه می‌کردند که کاری نکنید امام زمان  شرمنده شوند. یعنی امام زمان صاحب و ناظر بر ما هستند. این حکومت چون بنام تشیع بنا شده، قطعا هم زیر سایه ایشان است و باید به خود ایشان پاسخگو باشد. بنابراین حکومت باید با رفتار خود همواره حتی اگر هم شده یک گام به سوی ظهور حرکت کند.

هر جریانی که بنام امام زمان  بیاید و از مسیر خارج شود قطعاً ضربه‌ای به اساس تفکر امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف می‌‌زند. ما یا باید مسأله را بنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف مطرح نکنیم یا اگر مطرح کردیم باید بر اساس اصالت‌های فکری درست این کار را بکنیم. با نام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف روی کار آمدن و سوء استفاده سیاسی از نام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف بزرگ‌ترین ضربه را خواهد زد. در طول تاریخ اسلامی کسانی که امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را برای دستیابی به اهداف شخصی و یا سیاسی خود مورد سوء استفاده قرار می‌دهند، با آنان برخورد شده است.

Advertisements

درباره مازیار بذرافکن
. شهریار ایازی . مازیار بذرافکن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: