پشت پرده تکذیب آلودگی برنج های وارداتی

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بررسی آلودگی برنج‌های وارداتی در دستور کار کمیسیون بهداشت مجلس قرار می‌گیرد، فشار لابی‌های پشت پرده سبب تکذیب این موضوع شده است.
حسینعلی شهریاری در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: آزمایش برنج‌های وارداتی درباره وجود فلزات سنگین اجباری شده است، اما متاسفانه در دولت کارها سلیقه‌ای اجرا می‌شود و آنها هر قسمتی از قانون را دوست داشته باشند اجرا می‌کنند و هر کدام را که نخواهند دور می‌زنند.
وی افزود: سازمان استاندارد قبلاً زیر نظر وزیر صنایع و معادن بود اما در حال حاضر تحت نظر ریاست جمهوری است و رئیس جمهوری هم که به مجلس جواب نمی‌دهد.
شهریاری ادامه داد: متاسفانه قلیان توسط دولت در قهوه‌خانه‌ها آزاد شد، که معنی آن این است دولت علناً سلامت مردم را به بازی گرفته است و وضعیت برنج‌های آلوده هم به همین ترتیب است.
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه برنج‌های آلوده را در دستور کار کمیسیون بهداشت و درمان قرار می‌دهیم، گفت: این اتفاق قبلاً هم افتاده بود و سازمان ملی استاندارد با حضور در کمیسیون بهداشت به طرح موضوع آلودگی برنج‌های وارداتی پرداخت ولی پس از آن لابی‌های پشت پرده فشار آوردند و پس از ۷۲ ساعت خود موسسه استاندارد گفت که اشتباه شده است.

Advertisements

درباره مازیار بذرافکن
. شهریار ایازی . مازیار بذرافکن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: