بيش از ۳۰ نفر از کارکنان و خبرنگاران موسسه مطبوعاتی ايران بازداشت شدند

تهران – ‹مصيب نعيمی› مديرمسئول روزنامه ايران که ظهر امروز دوشنبه از سوی ضابطين انتظامی در محل موسسه ايران بازداشت شده بود، آزاد شد.

به گزارش ايرنا، ‹مصيب نعيمی› مديرمسئول روزنامه ايران ظهر امروز همراه با بيش از ۳۰ نفر از کارکنان و خبرنگاران اين موسسه مطبوعاتی بازداشت شدند.
در حال حاضر تنها مديرمسئول روزنامه ايران آزاد شده و ساير کارکنان و خبرنگاران موسسه ايران در بازداشت بسر می‌برند.براساس اين گزارش، همزمان با حضور نيروهای دادستانی و ضابطين انتظامی در روزنامه ايران، کارکنان اين روزنامه با برخورد اين نيروها مواجه شدند که يک نفر از خبرنگاران زخمی شد و مصيب نعيمی مدير مسئول روزنامه و بيش از ۳۰ تن از خبرنگاران و کارکنان نيز بازداشت شدند.
به دنبال اين واقعه، استاندار تهران عصر امروز با حضور در تحريريه موسسه مطبوعاتی ايران به دلجويی از همکاران آسيب ديده از جريان امروز پرداخت.
وی در عين حال تاکيد کرد که بازداشت شدگان روزنامه ايران تا ساعاتی ديگر آزاد خواهند شد.
استاندار تهران در بازديد از بخش‌هايی از روزنامه ايران که در برخورد ماموران انتظامی دچار خسارتهايی شده بود، از نحوه اقدام ضابطان قضايی برای بازداشت جوانفکر انتقاد کرد و گفت: اگر قرار بود حکم قضايی اجرا شود، می توانستند به شيوه مناسبتری اين حکم را اجرا کنند.

Advertisements

درباره مازیار بذرافکن
. شهریار ایازی . مازیار بذرافکن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: