جوانفکر: جنبش وال استريت متاثر از روشنگری های احمدی نژاد است

 مشاور مطبوعاتی رييس جمهوری تصريح کرد: اگر امروز جنبش وال استريت يقه دولتمردان آمريکايی را گرفته است، به طور قطع متاثر از همان روشنگری های ‹محمود احمدی نژاد› رييس جمهوری اسلامی ايران در سفرهای نيويورک و گفت وگو با خبرنگاران آمريکايی است.

به گزارش خبرنگار ايرنا، ‹علی اکبر جوانفکر› روز دوشنبه در نشستی خبری در محل موسسه فرهنگی مطبوعاتی ايران، حضور تاثيرگذار رييس جمهوری اسلامی ايران در عرصه های بين المللی و مصاحبه با رسانه های آمريکايی را يادآور شد و گفت: رييس جمهور از تريبون های آنها نظام سرمايه داری غرب و آمريکا را به چالش کشيد و آنها را در شرايط سختی قرار داد.

مديرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) در ادامه محبوبيت گسترده رييس جمهور در بين مسلمانان را يادآور شد و اظهار داشت: اين محبوبيت در نتيجه پيگيری گفتمان انقلاب اسلامی، تاکيد بر ارزش ها و ايستادگی در مقابل دشمنان در فضای خفقان ايجاد شده توسط نظام سلطه به دست آمده است.

سرپرست موسسه فرهنگی مطبوعاتی ايران در اين زمينه اظهار داشت: در بسياری از کشورها، مردم اسم فرزندان خود را احمدی نژاد می گذارند.

مشاور مطبوعاتی رييس جمهوری همچنين گفت: تحولات شمال آفريقا و خاورميانه متاثر از روشنگری هايی است که احمدی نژاد در قبال نظام سلطه داشته است.

جوانفکر افزود: اين روشنگری ها در ميان مسلمانان شور و شوقی ايجاد کرد و نهايتا آنها وارد صحنه شدند.

قدرت ايران متاثر از افکار انقلابی و ارزشی است

مديرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی در ادامه به ترسيم شرايط کنونی سياسی حاکم بر جهان پرداخت و گفت: در حال حاضر، دشمنان در وضعيت شکننده ای قرار دارند و قدرت ايران که متاثر از افکار انقلابی و ارزشی است، افزايش يافته است.

جوانفکر خاطرنشان کرد: پيشرفت های ايران در عرصه انرژی هسته ای، سلول های بنيادی و کشاورزی در دوره رياست جمهوری احمدی نژاد مرهون تلاش های ملت و دولت است.

نقش احمدی نژاد در تغيير فضای کشور به نفع انقلاب اسلامی

سرپرست موسسه فرهنگی مطبوعاتی ايران در بخش ديگری از سخنان خود به بازخوانی تحولات سياسی کشور در آستانه نهمين انتخابات دوره رياست جمهوری در سال ۱۳۸۴ پرداخت و گفت:اگر می خواهيم وضعيت امروز را درست رصد کنيم بايد نگاهی به گذشته داشته باشيم.

مشاور مطبوعاتی رييس جمهوری اظهار داشت: در سال های ۸۲ و ۸۳ فضای سياسی کشور به سمتی رفته بود که بسياری از دست اندرکاران امور اجرايی کشور، احساس سرخوردگی کرده و اميدی به برون رفت از آن وضعيت را نداشتند.

Advertisements

درباره مازیار بذرافکن
. شهریار ایازی . مازیار بذرافکن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: