تضعیف دولت تمرد از فرمایشات رهبری است !

دبیر کمیسیون فرهنگی دولت فشارها و هجمه ها علیه رییس جمهور و دولت را برخلاف منویات مقام معظم رهبری توصیف و تاکید کرد: مقام معظم رهبری بارها موکدا در توصیف دولت احمدی نژاد گفته اند که ما در طول سالیان اخیر بعد از مشروطه چنین دولتی نداشته ایم.

عباس امیری فر در گفتگو با شبکه ایران فشارها از سوی برخی گروه ها و رسانه های اقتدارگرا به دولت عدالت محور که خدماتش بر کسی پوشیده نیست را ناجوانمردانه خواند و اظهار داشت: کسانی که به طور ناجوانمردانه دولت را تضعیف می کنند در حقیقت از فرمایشات مقام معظم رهبری تمرد می کنند.
وی افزود: وقتی معظم له می فرمایند ما در طول سالیان اخیر بعد از مشروطه چنین دولتی نداشته ایم حجت بر همگان تمام است و کسانی که می گویند ما مطیع رهبر و ولایت هستیم و خودشان را اصولگرا می دانند باید با تمام وجود از دولت حمایت کنند.


رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به شرایط منطقه ای و بین المللی جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: این درست نیست کسانی برای آنها جایی در دولت در نظر گرفته نشده است هم سو با بیگانگان و دشمنان از طریق رسانه هایشان خدمات دولت را نشانه رفته و تمام نقاط مثبت دولت را با سوال مواجه کنند آن هم در شرایطی که دشمنان خارجی در تلاش برای تضعیف دولت و ناکارامد جلوه دادن آن هستند.
امیری فر اما انتقاد عقلانی را سازنده خواند و با تاکید بر برگزاری کرسی های آزاداندیشی مورد نظر مقام معظم رهبری تصریح کرد: دولت همواره از انتقاد سازنده در چارچوب های عقلانی که برای اصلاح امور باشد استقبال می کند اما برخی تخریب، دروغ و تهمت را با انتقاد اشتباه گرفته اند.
امام جماعت مسجد سلمان فارسی نهاد ریاست جمهوری در تبیین گفتمان احمدی نژاد اذعان داشت: دولت احمدی نژاد دولت کار و تلاش و گفتمان وی مردمی است و مردمی بودن روحیه ای است که احمدی نژاد به پیروی از امام (ره) و مقام معظم رهبری در متن دولت جاری کرده است لذا مردم دولتی که از خودشان باشد را دوست دارند و از آن حمایت می کنند و خوشبختانه هجمه های منفی علیه ایشان از سوی دوستان نادان اثری نداشته و موجبات کار و تلاش بیشتر دولت را فراهم می کند.
وی در پایان ادامه حیات جمهوری اسلامی را در گرو اطاعت از ولی فقیه عنوان و بیان کرد: تضعیف دولت و خدشه دار کردن وحدت از سوی برخی گروه ها موجب ضربه خوردن نظام می شود.

Advertisements

درباره مازیار بذرافکن
. شهریار ایازی . مازیار بذرافکن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: