حسن فیروزآبادی:اسرائیلی ها نگران و گریان انفجارها در بخش های مختلف اسرائیل باشند

 حسن فیروزآبادی، رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز تکرار کرده و گفت انفجار روز شنبه در پادگان و مرکز تحقیقاتی سپاه پاسداران در منطقه ملارد شهریار «هیچ ربطی به اسرائیل و آمریکا ندارد»، یکی دیگر از سران سپاه پاسداران امروز زبان به تهدید اسرائیل گشود و گفت: «اسرائیلی ها نگران و گریان انفجارها در بخش های مختلف اسرائیل باشند».

به گزارش خبرگزاری «مهر»،  مسعود جزایری، معاون ستاد کل نیروهای مسلح ایران، امروز در آیین گرامیداشت یاد پاسدارانی که در انفجار روز شنبه در ملارد کشته شدند، ابراز خشم کرد که چرا وزیر دفاع اسرائیل در مورد آن انفجار سخن گفته بود.

 اهود باراک، وزیر دفاع اسرائیل، یکشنبه هنگامی که مورد پرسش رادیوی ارتش اسرائیل قرار گرفت، گفت ما از ابعاد و چرایی انفجار پادگان سپاه خبر نداریم ولی «زیادتر بشود».

نشریات  مانند «تایم» مدعی شده بودند آن انفجار کار «موساد» بوده است.

 فیروزآبادی امروز با تأکید براینکه انفجار ملارد هیچ ارتباطی با اسرائیل و آمریکا نداشته، به کنایه گفت «تنها ربطش این است که محصول تحقیقاتی که در پی آنها این انفجار رخ داده، می توانست مشت محکمی بر دهان اسرائیل بکوبد».

 فیروزآبادی گفت: «بر اثر انفجار، تنها این تحقیقات برای چند روزی به تأخیر افتاده است». وی توضیح بیشتری در مورد این تحقیقات نداد؛ تحقیقاتی که  تهرانی مقدم، مسئول و بنیانگذار برنامه موشکی سپاه پاسداران را از پای درآورد.

علی لاریجانی نیز امروز گفت: حرف های دشمنان درباره حادثه پادگان سپاه «داستان سرایی» است.

گفتنی است که این «داستان سرایی» را روزنامه  «ساندی تایمز» به راه انداخت.

Advertisements

درباره مازیار بذرافکن
. شهریار ایازی . مازیار بذرافکن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: