بلندپایگان حکومت با استفاده از نفوذ خود به غارت بیت المال پرداخته اند.

کمیسیون اصل 90 مجلس امروز درباره اختلاس سه هزار میلیارد تومانی از شبکه بانکی ایران، گزارشی به مجلس ارائه کرد که در آن از ضعف ها و ندانم کاری و غرض ورزی ها در انجام این دزدی کلان تا حدودی پرده برداشته شده است.

در این گزارش از جمله آمده است که مقامات ارشد رژیم از طریق ارتباطات ناسالم و توصیه های غیرقانونی موجب شکل گیری بزرگترین فساد مالی در تاریخ شبکه بانکی کشور گردیده اند.

این گزارش از عمق فساد مالی در رژیم پرده برمی دارد و نشان می دهد که چگونه بلندپایگان حکومت با استفاده از نفوذ خود به غارت بیت المال پرداخته اند.

مقامات ارشد حکومت که در مظان سوءظن قرار گرفته اند هرگونه ارتباط با این دزدی  کلان را انکار می کنند – ولی بی تردید اختلاس چنین مبلغ نجومی، بدون تلاش بلندپایگان حکومت امکان پذیر نبوده است.

علاءالدین بروجردی رییس کمیسیون امنیت و امور خارجی مجلس امروز دوباره تأکید کرد که او و فرزندش هیچ نقشی در این دزدی کلان نداشته اند – و گفت: ما معتقدیم که مقصر اصلی این دزدی باید اعدام شود و مجلس هم از همه ظرفیت های خود برای جلوگیری از سوءاستفاده های مشابه استفاده کند.

صادق محصولی نیز در یک سخنرانی گفت: او ثروت کلانی ندارد و آن چه در این باره گفته می شود دروغ است – و ادعا کرده افزود: اتومبیل پسر من نیز از نوع پراید و مدل 80 است و ادعا کرد که شایعات در مورد ثروت کلان از جانب یک فراری لندن نشین مطرح گردیده است. 

Advertisements

درباره مازیار بذرافکن
. شهریار ایازی . مازیار بذرافکن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: