ساجدی نیا : کنترل تهران توسط 600 دوربین

رئیس پلیس تهران با اعلام اینکه هم اکنون تهران به وسیله 600 دوربین کنترل می‌شود گفت: تا پایان امسال نیز 400 نقطه دیگر به این دوربینها مجهز می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین ساجدی نیا صبح  شنبه در جلسه معاونین فرماندهی انتظامی تهران که با حضور کودکان به صورت نمادین برگزار شد، اظهار داشت: برخی از اماکن مانند بانک ها و طلافروشی ها ملزم به نصب دوربین مرکزی شده اند. همچنین در 6 ماهه نخست امسال با نصب دوربین در طلافروشی ها و بانک ها شاهد کاهش وقوع سرقت بودیم.

وی در ادامه به برخورد جدی پلیس با کالای قاچاق اشاره کرد و افزود: برخورد با کالای قاچاق در دستور کار معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قرار دارد و این معاونت باید با افرادیکه کالای قاچاق وارد تهران می کنند برخورد جدی کند.

ساجدی نیا با اعلام اجرای طرح جمع آوری قلیان ها تاکید کرد: طرح جمع آوری قلیان ها در تهران شروع شده و برای تداوم جمع آوری نیازمند مصوبات قانونی دارد.

وی خواستار رسیدگی به جرم و تخلف توسط ماموران شد و افزود: ماموران پلیس 110 باید در کمترین زمان به درخواست ها و جرائم رخ داده در تهران رسیدگی کنند.

رئیس پلیس تهران از دستور ویژه برای برخورد با توزیع کنندگان خرد مواد مخدر در سرکلانتری ها خبر داد و افزود: کلانتری های تهران موظف به برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر هستند. در رابطه با سیگار نیز تا کنون ممنوعیتی برای استعمال سیگار وجود ندارد اما در صورت تصویب آمادگی داریم برخورد کنیم.

در ادامه این جلسه برخی از کودکان به بیان ایده ها و نظرات خود پرداختند.

یکی از کودکان خواستار حضور به موقع ماموران در ماموریت ها شد.

در این دیدار برخی از کودکان با انتقاد از شهرداری خواستار رسیدگی به وضعیت تردد معلولان در سطح شهر و بهبود وضعیت معابر شدند.

Advertisements

درباره مازیار بذرافکن
. شهریار ایازی . مازیار بذرافکن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: