حبیب‌الله عسگراولادی : مطلقه بودن ولایت برای انعطاف نظام است

حبیب‌الله عسگراولادی دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در دومین نشست فصلی این جبهه با اشاره به سخنان خامنه ای درباره مطلقه بودن ولایت فقیه اظهار کرد: مطلقه بودن ولایت برای انعطاف نظام است که در بن‌بست قانونی و شرعی نماند.

این عضو شورای مرکزی گروهک موتلفه افزود: ولایت مطلقه فقیه دیکتاتوری را حاکم نمی‌کند بلکه از شروط ولی فقیه این است که عادل جامع‌الشرایط باشد. شخص عادل هرگز ظلم نمی‌کند و هیچگاه به سمت دیکتاتوری نمی‌رود.
عسگراولادی تاکید کرد: در سراسر کشور ایمان و عمل صالح شرط لازم برای نرفتن به خسران انسان است اما کافی نیست. روابط تشکیلات مومنین که همدیگر را توصیه به صبر و توصیه به حق می‌کنند از شروط دیگر است تا انسان به خسران گرفتار نشود.
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وحدت اصولگرایان زیر چتر جامعتین گفت: در گذشته هیچ‌گاه چتر جامعتین به اینگونه بر سر اصولگرایان نبوده و اولین بار است. ما برای این‌که از خسران نجات پیدا کنیم باید زیر چتر جامعتین وحدت کنیم.
وی با بیان این‌که «وحدت اصولگرایان تنها با آهنگ ولایت و زیر چتر جامعتین تحقق پیدا می‌کند» افزود: به همه اصولگرایان توصیه می‌کنیم جدایی از آهنگ ولایت برای آن‌ها که حتی در گذشته اعمال شایسته‌ای داشته‌اند در سراشیبی سقوط قرار می‌گیرند.

عسگراولادی تصریح کرد: منتظر حضور برخی‌ها در جبهه متحد اصولگرایان هستیم برای آمدن آن‌ها اعلام آمادگی می‌کنیم، همه اصولگرایان باید زیر چتر جامعتین به وحدت برسند.

Advertisements

درباره مازیار بذرافکن
. شهریار ایازی . مازیار بذرافکن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: